-6%

Сумка органайзер автомобильная Mercedes-Benz (53х13х19) 2 отделения
465 ₴
435 ₴
- В наличии
- Код: 00000002232
+380 (68) 102-27-30
Киевстар / Kyivstar- +380 (66) 853-18-42Водофон / Vodofone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Практична і дуже зручна у використанні сумка-органайзер, призначена для транспортування і зберігання автомобільних приладдя, аксесуарів та інструменту.
Розмір сумки 52,6 х 13,2 х 18,6 см дозволяє помістити в неї необхідні речі: знак аварійної зупинки, буксирувальний трос, стартові дроти, вогнегасник, автомобільну косметику, гайкові ключі, викрутки, молоток і багато іншого. Використовуючи сумку для зберігання ви уникнете сторонніх звуків при їзді автомобіля,вбережете простір багажника від пошкоджень незакріпленими предметами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 53 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Ширина | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 435 ₴


