Практична і дуже зручна у використанні сумка-органайзер, призначена для транспортування і зберігання автомобільних приладдя, аксесуарів та інструменту.
Розмір сумки 52,6 х 13,2 х 18,6 см дозволяє помістити в неї необхідні речі: знак аварійної зупинки, буксирувальний трос, стартові дроти, вогнегасник, автомобільну косметику, гайкові ключі, викрутки, молоток і багато іншого. Використовуючи сумку для зберігання ви уникнете сторонніх звуків при їзді автомобіля,вбережете простір багажника від пошкоджень незакріпленими предметами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 45 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Количество отделений | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Ширина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 205 ₴




