Гідравлічний домкрат Winso 171710 - це необхідний асистент для легкого підняття кузова автомобіля. Характеризується пристрій зручним форматом виконання і досить високою висотою підхоплення в парі з якісною збіркою.
Домкрат відноситься до підкатного типу, яким зручніше і легше підняти автомобіль, за умови рівної поверхні, на якій буде стояти домкрат. Встановивши і почавши працювати з пристроєм, ви приємно здивуєтеся тому, як впевнено він підніме ваш легковий автомобіль, завдяки можливості максимальної вантажопідйомності номіналом 2 т.
Висота підкату досить низька і становить 130 мм, пролізе практично куди завгодно. Максимальна висота підйому становить 330 мм, чого з надлишком вистачає для більшості легкових авто. Сам домкрат важить солідні 7 кг, що дає йому плюс в стійкості на поверхні.
Гідравлічна система домкрата працює як годинник і стабільно перекачує робочу рідину з резервної камери в робочий стакан. За рахунок цього в ємності піднімається тиск, і вона починає виштовхувати поршень. Подібна система забезпечує мінімальні зусилля з боку людини і велику жорсткість, надійність утримання.
Корпус виготовлений з міцного металу з ергономічними особливостями конструкції. Рукоятка має прогумований наконечник, покращуючи зчеплення рук з інструментом.
Зберігається домкрат в міцному пластиковому кейсі.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINSO |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Высота подъема | 330 мм |
| Высота подхвата | 130 мм |
| Собственный вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 1 645 ₴


