Гідравлічний підкатний домкрат Winso 171850 - універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання і фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт.
Модель 171850 підкатна типу, має максимальну вантажопідйомність 2 тонни, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 335 мм і висота підхоплення 135 мм, що дозволяє розширити область застосування і ефективно виконувати ремонтні роботи з машинами низького кліренсу.
Конструкція представлена в формі візка, корпус якого виконаний з міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу з коліщатками, які надають швидкості і мобільності роботи. Довга металева привідна ручка, складної конструкції, вагомо знижує прикладається зусилля, дозволяючи працювати з домкратом стоячи.
Також ручка має прогумовану поверхню, для зручного і чіпкого захоплення. Плавність ходу опорної платформи, при підйомі вантажу, надає робоча рідина, яка заповнює циліндр і виштовхує поршень.
Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає процес корозії металу і забезпечує тривалий термін служби пристрою.У комплекті йде пластиковий кейс для зручного зберігання і перевезення.
Особливості підкатна домкрата Winso 171850:
• Вантажопідйомність 2 тонни;
• Хороша висота підйому 335 мм, висота підхоплення 135 мм;
• Високий коефіцієнт корисної дії;
• Висока мобільність;
• Плавність ходу при підйомі;
• Відносно мале посилення;
• Можливість працювати з машинами низького кліренсу.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINSO |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Высота подъема | 335 мм |
| Высота подхвата | 135 мм |
| Собственный вес | 7.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 1 996 ₴







