Armer ARM-08L - Домкрат гідравлічний(підкатний)
Гідравлічний підкатний домкрат Armer ARM-08L - універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання і фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт.
Модель ARM-08L підкатна типу, має максимальну вантажопідйомність 2,5тонни, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 385мм і висота підхоплення 85мм, що дозволяє розширити область застосування і ефективно виконувати ремонтні роботи з машинами низького кліренсу.
Конструкція представлена в формі візка, корпус якого виконаний з міцного металу.
Домкрат має раму поворотного типу з коліщатками, які надають швидкості і мобільності роботи. Довга металева привідна ручка, складної конструкції, вагомо знижує прикладається зусилля, дозволяючи працювати з домкратом стоячи.
Також ручка має прогумовану поверхню, для зручного і чіпкого захоплення. Плавність ходу опорної платформи, при підйомі вантажу, надає робоча рідина, яка заповнює циліндр і виштовхує поршень. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає процес корозії металу і забезпечує тривалий термін служби пристрою.
Переваги моделі:
• Вантажопідйомність 2,5тонни
• Хороша висота підйому 385мм, висота підхоплення 85мм
• Високий коефіцієнт корисної дії
• Висока мобільність
• Плавність ходу при підйомі
• Відносно мале посилення
• Можливість працювати з машинами низького кліренсу
• Фіксація вантажу на заданій висоті
• Тривалий термін служби.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armer |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Высота подъема | 385 мм |
| Высота подхвата | 85 мм |
| Собственный вес | 14 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 498 ₴






