Важливою частиною кожного автомобіля виступає домкрат. Він прийде на поміч при заміні колеса в дорозі або при ремонтних роботах в гаражі. Незважаючи на велику кількість різновидів домкратів, їх принцип залишається незмінним, здійснення підйому ваги при невеликому впливі зусиль автовласника.
Підкатний домкрат ARMER ARM-11 легко впорається з автомобілями та вантажами, що не перевищують вагу 2.5 тони. Максимальна висота підйому даного інструменту становить 387 мм.
Висота підхоплення дорівнює 133 мм. Особливістю даного домкрату, є надійність. В конструкції передбачений запобіжник, який у разі виходу з ладу гідравлічної системи, утримає домкрат у поточному стані.
Підкатний домкрат ARMER ARM-11 дуже простий та зручний в експлуатації та транспортуванні. Інструмент має компактні габарити і важить всього 11.5 кг, при цьому він характеризується автономною роботою і не вимагає витрат сил для роботи. Опорний майданчик домкрата досить широкий, має рифлену насічку для запобігання непередбачуваного ковзання при упорі в деталь автомобіля.
Конструкція передбачає чотири колеса, два з яких, повертаються, тому інструмент дуже зручно переміщати на позиції, максимально ефективні в процесі підйому вантажу. Для управління інструментом використовується зручна рукоять, за допомогою якої можливо також виконувати підйом.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armer |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Высота подъема | 387 мм |
| Высота подхвата | 133 мм |
| Собственный вес | 12.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 768 ₴



