Домкрат гідравлічний підкатний 2 т Carlife 135-335 мм FJ590Р
Гідравлічний домкрат підкатного типу Carlife FJ590 є універсальним вантажопідйомним пристроєм, здатним піднімати, утримувати та фіксувати вантаж, маса якого не перевищує 2 тонни. Дана модель використовується переважно в автомайстернях та на СТО при роботі з легковими та деякими пасажирськими мікроавтобусами.
Підкатний домкрат Carlife FJ590 дозволяє піднімати та утримувати вантаж на висоті від 135 до 335 мм, де 135 мм – це мінімальна висота зачепа, а 335 мм – максимальна висота підйому. Завдяки таким підйомним можливостям представлену модель можна використовувати для проведення ремонтних та діагностичних робіт з машинами низького кліренсу.
Пристрій виконаний у вигляді візка з чотирма коліщатками з боків, підйомним штоком та збірною приводною ручкою, що робить роботу з цим домкратом швидкою та мобільною. Корпус виконаний із високоміцного металу, завдяки якому вся конструкція безпечно витримує заявлений виробником тоннаж. Завдяки привідній ручці з цим домкратом можна працювати стоячи. Крім того, ручка значно знижує момент зусилля, що робить процес підняття вантажу простим і легким
.
- Тип: Гідравлічний домкрат
- Вантажопідйомність: 2 т
- Максимальна висота підйому: 335 мм
- Висота зачепу: 135 мм
- Матеріал підйомного майданчика: метал
- Підйомна рукоятка: приводна ручка
- Упаковка: кейс пластиковый
- Вага: 9 кг

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CarLife |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Высота подъема | 335 мм |
| Высота подхвата | 135 мм |
| Собственный вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 2 053 ₴



