Новинка

Автомобільний органайзер саквояж у багажник з екошкіри 50х30х30см Чорний
1 213 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00000065778
+380 (68) 102-27-30
Киевстар / Kyivstar- +380 (66) 853-18-42Водофон / Vodofone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Організатор в багажник автомобіля
Розміри: 50х30х30 см
Матеріал: якісна екошкіра
Автоорганайзер містить великий відділ зберігання. Легкий та зручний у використанні. Збирається дуже швидко і фіксується на міцні липучки. У розібраному вигляді посідає мало місця.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 500 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Объем | 40 л |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Сумка-органайзер |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 213 ₴



