Новинка

Belauto — білоруський виробник автомобільних комплектуючих, який знайшов своїх шанувальників за якісну та демократичну за ціною продукцію.
Двошарове покриття надійно захищає домкрат від корозії та швидко очищається від бруду. У домкраті використовуються універсальні сальники та прокладки, які можуть бути легко замінені. Усі деталі домкратів ідеально зібрані, що говорить про якість і надійність.
Домкрат виготовляється з первинної високоякісної сировини. Висока надійність підтверджується отриманими сертифікатами якості Європи (згідно з директив СЄ).
Основні переваги:
- Висока вантажність за малих розмірів домкрата
- Легкий і швидкий підйом
- Плавністю під час здійснення підйому
- Висока надійність і стійкість роботи
- Можливість працювати з машинами низького кліренсу
- Компактна та зручна конструкція
- Мінімальні зусилля для підіймання
- Відповідність ціна якість.
Характеристики:
- Вантажопідіймальність: 3 т
- Висота підхоплення: 130 мм
- Висота підіймання: 465 мм
- Вага домкрата: 30 кг


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELAUTO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 465 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Власна вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 881 ₴

