Домкрат гідравлічний WINSO 192200 2т 125-300 мм належить до розряду підкатних домкратів. Домкрат можна використовувати для ремонту автомобілів різних видів. Призначений для підіймання, утримання та фіксації автомобіля в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт.
Ця модель має максимальну вантажопідіймальність 2 тонни, гарну висоту підйому — 300 мм і висоту підхоплення — 125 мм, що дає змогу розширити сферу застосування та використовувати виріб навіть для автомобілів із низьким кліренсом. WINSO 192200 2т має високий ККД — 85%, стійкість під час роботи. Передбачена в апараті плавність ходу опорної платформи під час підіймання вантажу, яку надає робоча рідина, що заповнює циліндр і виштовхує поршень.
WINSO 192200 2т 125-300 мм має жорстку конструкцію, яка представлена у формі візка, корпус якої виготовлений із міцного металу. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає корозії та забезпечує тривалий термін експлуатації пристрою. Домкрат має раму поворотного типу з коліщатками, які надають швидкості та мобільності роботи. Довга металева поворотна ручка, складаної конструкції, знижує зусилля, що докладається, даючи змогу працювати з домкратом стоячи. Також ручка має прогумовану поверхню для зручного та чіпкого захоплення.
Цей домкрат простий і зручний у використанні, легко поміщається в багажнику автомобіля. Для зручності переміщення на виробі є ручка.
Купити Домкрат гідравлічний WINSO 192200 2т 125-300 мм У Кейсі недорого Ви можете в інтернет-магазині INSTRUMENT-OPTOM і отримати водночас гарантію 12 місяців.
Особливості:
Гарна висота підіймання
Високий ККД
Плавність ходу під час підйому
Жорсткість конструкції
Стійкість під час роботи
Просте та зручне використання
Тривалий термін експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 300 мм |
| Висота підхоплення | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Пластиковий чемодан |
- Ціна: 833 ₴




