Новинка
-10%

Домкрат підкатний 2т 130/330 мм BELAUTO DP28
1 942 ₴
1 742 ₴
- В наявності
- Код: 00000045443
+380 (68) 102-27-30
Київстар/ Kyivstar- +380 (66) 853-18-42Водофон / Vodofone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат підкатний BELAUTO застосовується для підняття важких предметів на певну висоту та утримування їх якийсь час у такому положенні. Гідравлічний домкрат 2 мають високий ККД і дуже високу надійність роботи. Цей тип домкратів знайде застосування не тільки в гаражі, але й СТО й автомайстернях.
Двошарове покриття надійно захищає домкрат від корозії та швидко очищається від бруду. У домкраті використовуються універсальні сальники та прокладки, які можуть бути легко замінені. Усі деталі домкратів ідеально зібрані, що говорить про якість і надійність.
Домкрат виготовляється з первинної високоякісної сировини. Висока надійність підтверджується отриманими сертифікатами якості Європи (згідно з директив СЄ).
Основні переваги:
- Висока вантажність за малих розмірів домкрата
- Легкий і швидкий підйом
- Плавністю під час здійснення підйому
- Висока надійність і стійкість роботи
- Можливість працювати з машинами низького кліренсу
- Компактна та зручна конструкція
- Мінімальні зусилля для підіймання
- Відповідність ціна якість.
Характеристики:
- Вантажність: 2 т
- Висота підхоплення: 130 мм
- Висота підіймання: 330 мм


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELAUTO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 330 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Пластиковий чемодан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 742 ₴

