Топ продаж

Домкрат гідравлічний 50т 285/465 мм BELAUTO DB50
4 514 ₴
- В наявності
- Код: 00000039007
+380 (68) 102-27-30
Київстар/ Kyivstar- +380 (66) 853-18-42Водофон / Vodofone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідравлічний домкрат BELAUTO виготовлений із високоякісного металу, на сучасному обладнанні та зарекомендував себе в фахівців СТО як надійний продукт.
Використовується для підняття автомобіля вагою до 50 тонн.
Гідравлічна система підіймання має високий ККД і надійну в експлуатації. Поєднує високу жорсткість конструкції з компактністю. Дуже простий і зручний в експлуатації.
Характеристики:
- Принцип дії автомобільного домкрата — Гідравлічний
- Тип: Телескопічний (вертикальний, пляшковий)
- Вантажопідіймальність: 50 т
- Мінімальна висота підіймання: 285 мм
- Максимальна висота підіймання: 468 мм
Переваги пляшкового домкрата BELAUTO:
- Глянсове двошарове покриття надійно захищає домкрат від корозії та швидко очищається від бруду
- В апараті використовуються універсальні сальники та прокладки, які можуть бути легко замінені
- Усі деталі ідеально зібрані, що говорить про якість
- У домкрата висока якість виливання основи — тривалий термін експлуатації
- Широка стійка основа без виїмок забезпечує кращу стійкість і надійність експлуатації під час підіймання вантажів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELAUTO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Висота підйому | 465 мм |
| Висота підхоплення | 285 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 514 ₴

