Гідравлічний підкатний домкрат — універсальний вантажопідіймальний механізм, призначений для підіймання, утримання та фіксації автомобіля, у процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Конструкція представлена у формі візка, корпус якого виготовлений із міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу з коліщатками, які надають швидкості та мобільності роботи. Плавність ходу опорної платформи, під час підіймання вантажу, надає робоча рідина, яка заповнює циліндр і виштовхує поршень. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає корозії металу та забезпечує тривалий термін експлуатації пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELAUTO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 295 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Пластиковий чемодан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴


