
Домкрат підкатний 2т 140/340 мм з поворотною ручкою BELAUTO DP44P
1 075 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000046656
- +380 (66) 853-18-42Водофон / Vodofone
Гідравлічний домкрат BELAUTO DP44P
Гідравлічний підкатний домкрат BELAUTO DP44P — універсальний вантажопідіймальний механізм, призначений для підіймання, утримання та фіксації автомобіля, у процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Модель DP44P підкатного типу, має максимальну вантажність 2-тонни, чого цілком досить для легкового автомобіля. Перевагою цього домкрата є гарна висота підіймання 340 мм і висота підхоплення 140 мм, що дає змогу розширити сферу застосування й ефективно виконувати ремонтні роботи з машинами низького кліренсу. Конструкція представлена у формі візка, корпус якого виготовлений із міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу з коліщатками, які надають швидкості та мобільності роботи. Довга металева поворотна ручка, складаної конструкції, яка обертається на 360° і вагомо знижує зусилля, що докладається, даючи змогу працювати з домкратом стоячи. Також ручка має прогумовану поверхню, для зручного та чіпкого захоплення. Плавність ходу опорної платформи, під час підіймання вантажу, надає робоча рідина, яка заповнює циліндр і виштовхує поршень. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає корозії металу та забезпечує тривалий термін експлуатації пристрою. До комплекту входить пластиковий кейс для зручного зберігання й перевезення.
Переваги моделі:
- Вантажність 2тонни
- Гарна висота підйому 340 мм, висота підхоплення 140 мм
- Поворотна ручка 360°
- Високий коефіцієнт корисної дії
- Висока мобільність
- Плавність ходу під час підйому
- Порівняно мале посилення
- Можливість працювати з машинами низького кліренсу
- Фіксація вантажу на заданій висоті
- Тривалий термін експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELAUTO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доп функція | Поворотна ручка |
| Упаковка | Пластиковий чемодан |
- Ціна: 1 075 ₴



