
Домкрат підкатний 3т 130/410 мм з поворотна ручка 19 кг BELAUTO DP-32
1 830 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00000048300
+380 (68) 102-27-30
Київстар/ Kyivstar- +380 (66) 853-18-42Водофон / Vodofone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Домкрат гідравлічний підкатний BELAUTO DP32 призначений для роботи з легковими автомобілями, позашляховиками, мінівенами, легкими комерційними вантажівками, автобусами, мікроавтобусами. Пристрій вирізняється зручністю й безпекою експлуатації, а також легкістю підіймання вантажів.
Гідравлічний домкрат BELAUTO DP32 виготовлений із високоякісного металу та виготовлений на найсучаснішому обладнанні. Зарекомендував себе в фахівців як надійний продукт. Проста та надійна конструкція — запорука високої ефективності. Двошарове покриття надійно захищає домкрат від корозії та швидко очищається від бруду. У домкраті використовуються універсальні сальники та прокладки, які можуть бути легко замінені.
Особливості:
- Точний і чіткий контроль положення вантажу за допомогою ручки;
- Захист від перевантажень завдяки запобіжному клапану;
- Немає люфтів;
- Тонаж: 3т;
- Мінімальна висота підхоплення: 130 мм;
- Максимальна висота підйому: 410 мм;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELAUTO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 410 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доп функція | Поворотна ручка |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴



