Новинка
-6%

Домкрат Ромбоподібний 1,5 т Heyner 347150 Гумовий Проріз
1 540 ₴
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 00000058425
+380 (68) 102-27-30
Київстар/ Kyivstar- +380 (66) 853-18-42Водофон / Vodofone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гвинтовий ромбоподібний 1.5т Heyner UItraLift 347150
HEYNER® UltraLift виготовлений зі сталі з порошковим покриттям і вирізняється особливою міцністю, особливо з погляду морозостійкості: модель домкрата витримує температуру до -50 градусів Цельсія. Обладнаний практичною обертовою платформою, що містить гумову подушку. UltraLiftL має легку вагу приблизно 2,5 кг, вантажність 1,5 тонни та досягає висоти підйому від 104 до 380 міліметрів. До комплекту входить практична сумка для зберігання.
Характеристика:
- Рекомендується для седанів і мінівенів
Підходить для автомобілів загальною вагою до 2,1 т.
стабільна гумова прокладка з осердям із металу 4 мм (ca. 35x50mm)
Висота підйому: 104 – 380 мм, Вага: приблизно 2,5 кг.
можна користуватися з торцевим ключем 17 мм.
із сумкою
Особливо надійна якість для використання до -50 °C
Дуже зручний у користуванні та стабільний
Стабільна ручка
Покращена обертова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 415 мм |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Власна вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴






